Dżesika Martyniuk

Pracownia psychologiczna Lorem Lab | Psychologia Poznań

Dżesika Martyniuk

Psycholog oraz psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie procesu certyfikacji. Certyfikowany Trener Umiejętności Społecznych. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest również absolwentką Studiów Podyplomowych Przygotowania Pedagogicznego dla Psychologów. Pracowała jako psycholog i terapeuta dzieci z autyzmem w szkole podstawowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, przedszkolach, firmach szkoleniowych oraz w stowarzyszeniach zajmujących się pomocą dzieciom z różnymi niepełnosprawnościami, jak zaburzenia ze spektrum autyzmu, zespół Downa, niedosłuch, niepełnosprawność intelektualna czy mózgowe porażenie dziecięce.

Współpracowała z takimi organizacjami, jak Akademia Przyszłości, Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania, czy Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii „Lajkonik” w Poznaniu. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi. Oferuje również konsultacje dla rodziców. Pracuje pod stałą superwizją.

Prowadzi również sesje online.

Dżesika o swojej pracy:

„Jako psycholog staram się towarzyszyć młodym ludziom i wspierać ich w drodze do zrozumienia i pokochania siebie. W swojej pracy stosuję metody zaczerpnięte z różnych nurtów psychologicznych. Bliskie mi są nie tylko założenia terapii poznawczo-behawioralnej, ale również terapii schematu czy akceptacji i zaangażowania. W swojej pracy skupiam się na tym, aby odbiorcy moich oddziaływań odnaleźli ważne dla nich wartości i mogli wieść zgodne z tymi wartościami życie.”

Kursy i ukończone szkolenia:

  • The Thriving Adolescent:Using Acceptance and Commitment Therapy and Positive Psychology to Help Teens Manage Emotions, Achieve Goals, and Build Connection. dr Louise Hayes.
  • Praca z Trybami Schematów dla Początkujących, „Humana”, Warszawa.
  • Wprowadzenie do terapii ACT- Akceptacji i Zaangażowania. Centrum Psychologiczno-Coachingowe inspeero, Poznań.
  • Terapia nastolatków w depresji. „Poza Schematami”, Warszawa.
  • Trichotillomania i złe nawyki, zaburzenia wydalania (moczenie nocne, zanieczyszczanie się kałem), zaburzenia jedzenia (u małych dzieci), masturbacja dziecięca- diagnoza i terapia w ujęciu poznawczo-behawioralnym. „Poza Schematami”, Warszawa.
  • Praca z dzieckiem krzywdzonym. Moduł 1. NODN „Poza Schematami”, Warszawa.
  • Psychoterapia traumy i PTSD dzieci i młodzieży. Moduł 2. NODN „Poza Schematami”, Warszawa.

Skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu +48 501 410 253, e-mailem: dzesika.martyniuk@gmail.com

Dżesika Martyniuk – ZnanyLekarz.pl