Martin Steyer

Pracownia psychologiczna Lorem Lab | Psychologia Poznań

Martin Steyer

Psycholog oraz psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w procesie certyfikacji. Jest absolwentem studiów psychologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dalszą edukację realizuje na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, gdzie ukończył studia podyplomowe na kierunku Psychologia Pozytywna, a obecnie jest w trakcie drugiego etapu dwustopniowego czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Martin o swojej pracy:

„W psychoterapii stosuję oparte na badaniach naukowych podejście poznawczo-behawioralne, zakładające, że źródła doświadczanych emocji i trudności leżą w wykształtowanych w nas przekonaniach i nawykach. Korzystam przy tym również z terapii schematów, dzięki której wspólnie z klientem możemy dotrzeć do jego potrzeb i znajdować sposoby do ich zaspokajania. Ponadto pracę uzupełniam o techniki z zakresu psychologii pozytywnej, zajmującej się dążeniem do szczęścia i dobrostanu, które są czynnikami gruntującymi dobrą kondycję psychiczną człowieka.”

W czym mogę pomóc:

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię, dla osób zmagających się z trudnościami życiowymi, takimi jak obniżony nastrój, lęki, trudności w radzeniu sobie ze stresem i frustracją, czy też problemy w relacjach, a także dla pragnących poprawić swoje funkcjonowanie poprzez lepsze poznanie i zrozumienie siebie oraz rozwój swoich mocnych stron.

Skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu +48 577 789 703 lub adresem e-mail: steyer.psychoterapia@gmail.com

Możesz także umówić wizytę na portalu znanylekarz.pl

Martin Steyer – ZnanyLekarz.pl