Bezpłatne konsultacje – MARZEC 2022

Pracownia psychologiczna Lorem Lab | Psychologia Poznań

Bezpłatne konsultacje – MARZEC 2022

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję bezpłatnych konsultacji w Lorem Lab które poprowadzi dla Państwa Sonia Dzierzyńska – Breś, doktor nauk społecznych z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej, terapeuta w trakcie szkolenia certyfikacyjnego, coach. Oto co Sonia mówi o swojej pracy:

„Towarzyszę osobom indywidualnym, rodzinom i parom w przechodzeniu przez różnego rodzaju kryzysy związane z życiem rodzinnym i zawodowym. Kryzys rozumiem nie tylko jako wyzwanie i przeszkodę, ale również jako ten czynnik, który pozwala nam i naszym bliskim  na rozwój. Pomagam szukać takich rozwiązań, które są zgodne z wartościami, zasobami i potencjałem moich klientów. W gabinecie dbam o atmosferę pełną szacunku, uważności, otwartości i poczucia bezpieczeństwa”.

Zapraszamy na konsultacje  psychologiczne  wszystkich tych którzy:

  • mają trudności w relacjach interpersonalnych i komunikacji ( np. trudności w komunikacji z dojrzewającym dzieckiem, trudności w związku, trudności w kontaktach społecznych, dysfunkcyjne relacje)
  • mają problemy wychowawcze, trudności szkolne oraz nieprzystosowanie społeczne
  • potrzebują wsparcia w przechodzeniu przez kryzysy rozwojowe ( np. dojrzewanie, kryzys wieku średniego)
  • potrzebują wsparcia okołoporodowego i wsparcia młodych rodziców
  • potrzebują wsparcia w przechodzeniu przez kryzysy nienormatywne (np. pobyt bliskiej osoby w zakładzie karnym, Dorosłe Dzieci Osób Skazanych, rozstania)
  • mają niskie poczucie własnej wartości
  • szukają rozwoju własnego

Jak skorzystać z bezpłatnych konsultacji?

Aby skorzystać z konsultacji należy wcześniej zapisać się telefonicznie lub SMS pod numerem 605 355 213 na wybrany termin i godzinę. Serdecznie zapraszamy!!!

Lista dostępnych terminów:

09.03.2022r.

16.03.2022r.

23.03.2022r.

30.03.2022r.

Konultacje będa odbywać się o godzinie: 10:00 – 11:00, 11:10-12:10 i 12:20-13:20.

*W przypadku niestawienia się, w umówionym terminie, bez wcześniejszego poinformowania Pracowni, bezpłatny termin przepada i nie ulega przywróceniu.

 

Dodaj komentarz