Konsultacje w czasie kwarantanny #zostańwdomu

Pracownia psychologiczna Lorem Lab | Psychologia Poznań

Konsultacje w czasie kwarantanny #zostańwdomu

Z uwagi na liczne pytania i obawy informujemy, że nasi terapeuci wychodzą na przeciw Państwa oczekiwaniom i prowadzą konsultacje online. Wobec tego nie trzeba przerywac rozpoczętych terapii lub można zapewnić sobie wsparcie w każdej chwili.

Tymczasem jak przygotować się do spotkania online? Oto kilka przydatnych wskazówek:
🙃 wybrać wygodne i względnie ciche miejsce do rozmowy tak by czuć się w miarę swobodnie
😉 potraktować rozmowę jakby to była rozmowa twarzą w twarz czyli nie korzystać w tym czasie z komputera/telefonu w celu przeglądania stron, należy wyciszyć telefon komórkowy, nie jeść w tym czasie posiłków
🙂 pamiętajmy że jest to normalna rozmowa (z tą różnicą że przy pomocy komunikatorów internetowych) i nie trzeba się do niej specjalne przygotowywać.
W razie wątpliwości wybrani terapeuci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Do zobaczenia i usłyszenia!!! 😊

Jeśli chcą Państwo skorzystać z konsultacji przez internet – zapraszamy do kontaktu pod adresem pracownia@loremlab.pl, pod numerem 606 188 141 lub bezpośrednio z naszymi terapeutami – kontakt do poszczególnych osób znajdą Państwo w zakładce Zespół

U wybranych terapeutów można również zarezerwować konsultację za pośrednictwem portalu Znanylekarz.pl – wystarczy kliknąć link, przy wybranym terapeucie kliknąć przycisk Pokaż profil, a następnie wybrać zakładkę Online by zobaczyć dostępne godziny.

 

Dodaj komentarz